X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Askod’dan Aliağa Belediyesine Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Askod’dan Aliağa Belediyesine Teşekkür

  • Giriş Tarihi: 26.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 02:13
İZMİR’İN ALİAĞA İLÇESİNDE, SAHİPSİZ VE BAKIMA MUHTAÇ SOKAK HAYVANLARINI REHABİLİTE ETMEK AMACIYLA FAALİYET GÖSTEREN HAYVAN BAKIMEVİNİN EKSİKLERİNİ GİDEREREK YENİLEYEN ALİAĞA BELEDİYESİ'NE HAYVANSEVERLERDEN TEŞEKKÜR GELDİ.
Askod’dan Aliağa Belediyesine Teşekkür

’in Aliağa ilçesinde, sahipsiz ve bakıma muhtaç sokak hayvanlarını rehabilite etmek amacıyla faaliyet gösteren hayvan bakımevinin eksiklerini gidererek yenileyen Aliağa Belediyesi’ne hayvanseverlerden teşekkür geldi.
Aliağa Belediyesi Hayvan Bakım Evi’nin AB standartlarında modern bir yapıya dönüştürülmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Aliağa Sokak Hayvanlarını Koruyanlar Derneği (ASKOD) Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Alpgiray, "ASKOD olarak önceliğimiz sokak ve barınak hayvanlarının en iyi şartlarda hayatlarını idame ettirmesidir. Sayın Serkan Acar ve ekibi bugün büyük bir başarıya imza atmıştır. Sayın Acar, bu projesi ile insani, vicdani, kanuni ve dini görevini hakkıyla yerine getirmiştir. Başkanımız sayın Serkan Acar’a, tüm ekip arkadaşlarına, sivil toplum kuruluşları ve bağımsız hayvan dostlarına, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma minnetlerimi sunuyorum" dedi.