X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Foça’ya Fidanlar İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Foça’ya Fidanlar Büyükşehir Belediyesi’nden

  • Giriş Tarihi: 20.7.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 16:55
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYES, TARIMSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI YETKİLİLERİ, FOÇA İLÇESİNDE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELEREK GELİRE GETİRİCİ FİDANLARIN İLÇEDE DAĞITILMASI İÇİN HAREKETE GEÇTİ.
Foça’ya Fidanlar İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden

Büyükşehir Belediyesi, ağaçlandırma projesinde Foça ilçesinin de yer alması için harekete geçti.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkililer, Foça Belediyesi Denizkent Sosyal Tesislerinde muhtarlar ile bir araya geldi. Muhtarlara Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’da eşlik etti. Muhtarlarla yapılan toplantıda İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, ağaçlandırma projesi kapsamında zeytin erik, kayısı gibi gelir getirici fidanların ilçede dağıtılacağını bildirdi. Yetkililer, muhtarların taleplerini de alarak çalışmalara hızlı bir şekilde başladı.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kırsal kesime verdiği desteğin tüm Türkiye’ye örnek olduğunu ifade ederek, "Muhtarlarımız aracılığıyla dağıtılacak fidanlar, çiftçilerimize ek gelir kaynağı olacak. Foça’mızı da bu projeye ortak eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu’na şükranlarımız sunarız" dedi.