X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Buz Pistinde Fırtına Gibi Estiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Buz Pistinde Fırtına Gibi Estiler

  • Giriş Tarihi: 20.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 16:55
TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDEN PATENCİ NAZ ARICI VE ANTRENÖRÜ DUYGU SALUR'UN KAHRAMANMARAŞ PİAZZA'DA BUZ PİSTİNDE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ GÖSTERİ NEFES KESTİ.
Buz Pistinde Fırtına Gibi Estiler

Türkiye’yi birçok uluslararası yarışmada temsil eden ve bu yıl Yetişkinler Artistik Buz Pateni Yarışması’da bayanlar kategorisinde birinci olan Naz Arıcı ve Antrenörü Duygu Salur’un Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki Buz Pisti’nde gerçekleştirdikleri gösteri nefesleri kesti.
Ramazan Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen gösteride fırtına gibi esen milli sporcu ve antrenörü unutulmaz bir görsel şölen sundular. Müziğin ritmine uygun figüratif hareketleriyle buz pistinde adeta fırtına gibi eserek, tüm dikkatleri üzerlerine çeken ikili gösterilerini gün içinde iki seans halinde tekrarladı.
Bayram boyunca Çocuk Atölyesi’nde de minik ziyaretçileri eğlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenlendi. Rengarenk boyalarla yüzlerini çizgi film kahramanları gibi boyatan çocuklar, bayramın tadını doya doya çıkardılar. Bayram süresince Piazza’yı ziyaret eden küçük büyük herkes renkli, canlı ve eğlenceli etkinliklerle bayram coşkusunu keyif içinde yaşadılar.