X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP’li Cevdet Akay’dan Üyelere Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP’li Cevdet Akay’dan Üyelere Teşekkür

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
KARABÜK’TE 3 MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYININ YARIŞTIĞI ÖN SEÇİMDE 763 OY ALARAK 1. SIRADA YER ALAN CEVDET AKAY, ÜYELERE GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ.
CHP’li Cevdet Akay’dan Üyelere Teşekkür

CHP’de ’te yapılan ön seçimde Cevdet Akay birinci olarak çıkarak, kendisine güvenenleri asla mahcup etmeyeceğini söyledi.
Karabük’te 3 milletvekili aday adayının yarıştığı ön seçimde 763 oy alarak 1. sırada yer alan Cevdet Akay, üyelere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.
Akay, “Genel seçimlere aday belirleme kapsamında 29 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirdiğimiz demokrasi şöleninde üyelerimiz vermiş oldukları güven ile şahsımı Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilliği sıralamasında 1. sıraya layık görmüşlerdir. Şahsıma duydukları güven ve teveccüh için tüm üyelerimize, bölgemizdeki tüm hemşerilerimize, bizleri bu yolda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, sevenlerimize yakınlarımıza ve Cumhuriyet Halk Partisi ailesine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Şimdi 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için sahaya inerek var gücümüzle çalışmalarımıza başlayacağız. Partimizin Karabük’ten milletvekili çıkarması adına birlik olup 7 Haziran’a kadar teşkilatlarımızla birlikte çalışacağız ” dedi.