X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 03:07
KARABÜK’TE ÇAĞLAYAN ADLİYESİ’NDE TERÖRİSTLER TARAFINDAN ŞEHİT EDİLEN SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI.
Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

’te savcı Mehmet Selim Kiraz için gıyabi cenaze namazı kılındı.
İstanbul, Çağlayan Adliyesi’nde terör örgütü mensupları tarafından rehin alındıktan sonra şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için gıyabi cenaze namazı kılınarak, dua edildi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ikindi namazına müteakiben düzenlenen gıyabi cenaze namazına sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve AK Parti Milletvekilli aday adayları ile vatandaşlar katıldı. Gıyabi cenaze namazının ardından grup adına açıklama yapan Seyfullah Başyiğit, silahlı terör saldırısı sonucu şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine baş salığı dilediklerini söyledi.
Terör eylemlerinin bir daha yaşanmamasını temenni ettiklerini dile getiren Başyiğit, " Ellerinde sapan, sopalar ve taşlar ile devlet görevlilerini hedef alan kişilerin birer halk kahramanı olarak gösterilmesinin bir sonucu olarak görüyoruz bu eylemi. Parçalanmaz bütünlüğümüze zarar vermek isteyenlerin hayalleri suya düşecektir. Görevleri başında şehit edilen asker, polis, savcımızı ve vatandaşımızı asla unutmayız" dedi.
Tekbir getiren ve çeşitli sloganlar atan grup, basın açıklamasının ardından olaysız olarak dağıldı.