X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER KBÜ’de Hekim Sayısı Artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

KBÜ’de Hekim Sayısı Artıyor

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 14:22
KARABÜK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNE SON OLARAK GENEL CERRAHİ UZMANI PROF. DR. HÜLAGÜ KARGICI GÖREVİNE BAŞLADI.
KBÜ’de Hekim Sayısı Artıyor

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği her geçen gün hekim sayısını artırıyor. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine son olarak Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hülagü Kargıcı görevine başladı.
Prof. Dr. Hülagü Kargıcı yaptığı açıklamada, “Karabük halkına hizmet vermekten büyük bir sevinç yaşayacağım. Yeni hastane binasını gördüm gerçekten geniş ve biz hekimlerin rahatlıkla çalışabilmesi için modern bir hastane binası. Genel olarak kolonrektal fıtık cerrahisi ve laparoskopik işlemler ile ilgili çalışacağım” dedi.
Genel Sekreter İsmail Kara ise “Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hastanemizin hekim kadrosunu genişletmek adına var gücümüzle çalışıyoruz bu kapsamda Üniversitemizin de bizlere destek olarak çalışması Karabük Sağlık alanında yakaladığı ivmeyi hızlandıracaktır. Hocamızın göreve başlaması ile birlikte Profesör sayımız 22 ye çıktı bu çok önemli Karabük için bu sayı daha da artırmak için elimizden geleni yapıyoruz görevine başlayan hocamıza görevinde başarılar diliyorum” dedi.