X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Kadınlardan Anneler Günü Etkiliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Kadınlardan Anneler Günü Etkiliği

  • Giriş Tarihi: 10.5.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 10.5.2015 21:56
AK PARTİ KARABÜK İL KADIN KOLLARI TARAFINDAN ANNELER GÜNÜ DOLAYISIYLA YÜRÜYÜŞ DÜZENLENDİ. ÖMER LÜTFİ ÖZAYTAÇ CADDESİ ÜZERİNDE TOPLANAN KADINLAR, YENİŞEHİR ATATÜRK ANITI'NA KADAR YÜRÜDÜ. YÜRÜYÜŞE AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI SEDAT NAMAL’DA KATK
AK Kadınlardan Anneler Günü Etkiliği

AK Parti İl Kadın Kolları tarafından Anneler Günü dolayısıyla yürüyüş düzenlendi. Ömer Lütfi Özaytaç Caddesi üzerinde toplanan kadınlar, Yenişehir Atatürk Anıtı’na kadar yürüdü. Yürüyüşe AK Parti Karabük Milletvekili adayı Sedat Namal’da katkı verdi.
AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Uğur Kocakavak, yaptığı konuşmada, AK Parti’nin kadını toplumdan ayırmadığını ve her zaman desteklediğini söyledi.
Kadına hak ettiği kıymeti verdiklerini ifade eden Kocakavak, " Annelerin çocuklarına daha iyi eğitim verebilmek için durmadan çalıştık. 30 yıl boyunca gözyaşları hiç eksik olmayan anneleri sevindirmek için bir süreç başlattık. Toplumda ayrıcılık yaşanmaması için çaba gösterdik. Kadına duyulan güven sayesinde barış ve huzur ortamı daha kolay sağlanır. Güçlü annelerimize yetiştirdikleri evlatlar için teşekkür ediyorum." dedi.