X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Su kayağıseverler hamsi partisinde buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Su kayağıseverler hamsi partisinde buluştu

  • Giriş Tarihi: 11.11.2013 15:27

Büyükşehir Belediyesi Su-kay Tesisleri su kayağı severleri hamsi partisinde bir araya getirdi.

Karadeniz'deki tek ve Türkiye'deki deniz üzerinde wake-board yapılan sayılı tesislerinden olan Su-Kay tesislerinin sonbahar etkinlikleri kapsamında yaptığı organizasyona yoğun katılım oldu.

Sürekli su kayağı sporu yapmaya gelen gruplar, bu defa mangal ızgara etkinliği için bir araya geldiler. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kayağı Merkezinde organize edilen hamsi mangal etkinliğine çok sayıda vatandaş katılırken Samsun Sukayspor Kulübü üyeleri ve sporcuları ile Sağlıklı Yaşam Spor Derneği (SAYAD) üyeleri de organizasyona iştirak etti.

Su-Kay tesisi yetkilileri, organizasyonun amacının su kayağını, sporu ve sosyal, sportif aktiviteleri seven insanları bir araya getirerek hoş vakit geçirmelerini sağlamak, bir parçada olsa stres ve iş yoğunluğundan uzak zaman geçirmelerine olanak vermek olduğunu belirttiler.

Önce su kayağı yapan ve sonrasında ızgara başına geçen su kayağı severlerin yanısıra bir grup yabancı üniversite öğrencisinin misafir olduğu etkinlik su kayağı sporu ile ilgili bilgilendirme ve paylaşım konuşmaları yapıldıktan sonra sona erdi.