X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Polis,”mahalleli Ve Polis El Ele” Sloganıyla Mahalleli İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Polis,”mahalleli Ve Polis El Ele” Sloganıyla Mahalleli İle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
KARAMAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ “MAHALLELİ VE POLİS ELELE” SLOGANIYLA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ.
Polis,”mahalleli Ve Polis El Ele” Sloganıyla Mahalleli İle Bir Araya Geldi

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri “Mahalleli ve Polis El Ele” sloganıyla vatandaşlarla bir araya geldi.
“Testi Kırılmadan” projesi kapsamında Kirişçi Mahallesi’nde gerçekleştirilen toplantıya mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Toplantıda polisler, mahalle sakinlerine ikametten ve iş yerinde meydana gelen hırsızlık olaylarına karşı alınması gereken tedbirler konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Polisler ayrıca toplantıya katılanları telefonla yapılan dolandırıcılık olaylarına da anlattı. Polisler, mahalle sakinlerine kuşkulandıkları ve huzursuz oldukları her durumda günün her saati rahatlıkla 155 Polis İmdat Hattını arayarak, huzurlarını kaçıran durum ve şahısları bildirebileceklerini söyledi.
Toplantıda, Vatandaşların 155 Polis İmdat Hattını aktif olarak kullanarak daha huzurlu bir mahallede ve daha huzurlu bir Karaman’da yaşamanın da önünü açacakları vurgulandı.