X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şahinler Göreve Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şahinler Göreve Hazırlanıyor

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
KARAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI TRAFİK TESCİL VE DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EMRİNDE ÇALIŞACAK OLAN ŞAHİN TİMİ GÖREVE HAZIRLANIYOR.
Şahinler Göreve Hazırlanıyor

Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü emrinde çalışacak olan Şahin Timi göreve hazırlanıyor.
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, bünyesinde bulunan motorize ekip sayısını 3’den 11 çıkararak Şahin Timi oluşturdu. Oluşturulan tim, bundan sonra daha etkin görev yapacak. Timin görevi yaklaşık 30 bine yakın motosikletin bulunduğu Karaman’da, trafik güvenliğini tehlikeye sokarak vatandaşları rahatsız eden motosikletleri yakalayarak trafikten men etmek olacak. Timde görev alacak olan polis memurları kullanacakları motorların güçlü ve süratli olması nedeniyle her gün uygulamalı olarak eğitim veriliyor. Tim, başlarında bir komiser eşliğinde iki ekip halinde görev yapacak. Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Murat Bademoğlu, müdürlük bünyesinde oluşturdukları motorize Şahin Timinin uygulamalı eğitimlerini tamamlamalarının ardından 10 Nisan Polis Haftası etkinliklerinin hemen ardından göreve çıkacaklarını söyledi.