X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Turizm Sektörü Temsilcilerinden Vali Koca’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Turizm Sektörü Temsilcilerinden Vali Koca’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 11:25
TÜRKİYE’DE HER YIL 15 - 22 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA KUTLANAN TURİZM HAFTASI NEDENİYLE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜR VEKİLİ SÜLEYMAN BAYCAN VE KARAMAN’DAKİ TURİZM SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİ VALİ MURAT KOCA' YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Turizm Sektörü Temsilcilerinden Vali Koca’ya Ziyaret

Türkiye’de her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası münasebetiyle İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Süleyman Baycan ve ’daki turizm sektörü temsilcileri Vali Murat Koca’yı makamında ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Süleyman Baycan, Vali Murat Koca’ya 15 Nisan Turizm Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Vali Murat Koca ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, turizm sektörünün ilimiz için en önemli sektörlerden biri olduğunu, ilimizde son yıllarda yapılan etkinlik ve tanıtımlarla Karaman’ın turizm alanında hak ettiği yerlere geleceğini belirtti. Vali Koca, turizm heyetini kutlayarak, sağlık ve başarılar diledi. Ziyaret, heyetin Murat Koca’ ya çiçek takdim etmesi ve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.