X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Ekeş Hastanede Yatan Hastaları Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Ekeş Hastanede Yatan Hastaları Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:54
BOZKURT BELEDİYE BAŞKANI BOZKURT EKEŞ, YAŞLILAR HAFTASI DOLAYISIYLA BOZKURT İLÇE DEVLET HASTANESİ’NDE YATAN HASTALARI ZİYARET EDEREK, GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU.
Başkan Ekeş Hastanede Yatan Hastaları Ziyaret Etti

Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Bozkurt ilçe Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Hastane içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi olan hasta ve hasta yakınlarını tek tek ziyaret eden Başkan Bozkurt Ekeş ve eşi Neriman Ekeş, ziyaret ettikleri hastalara çeşitli hediyeler getirerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Ekeş, “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum” dedi.
Yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hastalar ve hasta yakınları, Başkan Ekeş’e duyarlı davranışı için teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dilediler.