X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Günaydın Küre’de İftar Yemeğine Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Günaydın Küre’de İftar Yemeğine Katıldı

  • Giriş Tarihi: 5.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
KASTAMONU VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN KÜRE İLÇESİ'Nİ ZİYARET EDEREK, ETİBAKIR A.Ş. İFTAR YEMEĞİNE KATILDI.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU - KASTAMONU/İHA)
Vali Günaydın Küre’de İftar Yemeğine Katıldı

Valisi Şehmus Günaydın Küre İlçesi’ni ziyaret ederek, Etibakır A.Ş. iftar yemeğine katıldı.
Küre Etibakır A.Ş. tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen iftar yemeğine katılmak üzere Küre İlçesi’ne ziyarette bulunan Vali Günaydın,Cengiz Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Cengiz,Etibakır A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Tezcan,Muhasebe ve İdari İşler Müdürü Asım Akbaş,Yeraltı Üretim Müdürü Kazım Küçükateş tarafından karşılandı.
Yapılan kısa sohbetin ardından,protokol masasına oturarak iftar açan heyette Vali Şehmus Günaydın yanısıra;Kastamonu İl Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan,Karayolları 15.Bölge Müdürü Sami Uyar,Kastamonu Orman Bölge Müdürü Hüseyin Dinçer,Defterdar Vekili Ali Ateş eşlik etti.
Küre Kaymakamı Şahin Kazancı ve Küre Belediye Başkanı Kamil Aydın’ın da yer aldığı iftar yemeğine ayrıca, her ay bölge toplantısının yapıldığı Cengiz Holding İşletme Yöneticileri’nin bu ay ki toplanma merkezi Küre İlçesi olması nedeniyle işletme müdürleri de iştirak etti. İftar yemeğinin ardından, edilen sohbetler sonrasında Vali Günaydın ve beraberindeki heyet yaklaşık 2,5 saat kaldığı ilçeden ayrıldı.