X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kastamonu’da Gazilere Ve Şehit Ailelerine İftar Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Gazilere Ve Şehit Ailelerine İftar Verildi

  • Giriş Tarihi: 10.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Aile ve Sosyal Politikalar Kastamonu İl Müdürlüğü tarafından gazi, gazi ve şehit ailelerine iftar verildi.
Kastamonu’da Gazilere Ve Şehit Ailelerine İftar Verildi

Valiliği ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gazilere, gazi ve şehit ailelerine iftar düzenledi.
Mimar Vedat Tek Kültür Merkezinde gerçekleştirilen iftara, çok sayıda gazi, gazi ve şehit ailesi katıldı. İftara katılan Vali Günaydın ve eşi Aysen Günaydın, gazi, gazi ve şehit ailelerinin masalarını gezerek, bir süre sohbet etti.
İl Müftüsü Osman Aydın’ın duasının ardından konuşan Vali Şehmus Günaydın, özellikle son yıllarda şehit yakınları ve gaziler için devletin ve hükümetin yapmış olduğu düzenlemelerin memnuniyet verici olduğunu belirterek, şehit yakınları ve gazilere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve valilik bünyesindeki bütün birimlerin yardımcı olduğunun söyledi.
Gazi, gazi ve şehit ailelerinin bir sıkıntıları, bir dertleri olduğu zaman her zaman birimlere başvurabileceklerini söyleyen Vali Günaydın, “Diğer sıkıntılarında da bizleri yanlarında göreceklerdir. Bundan hiçbir zaman şüpheleri olmasın. Çekinmeden gelebilirsiniz, telefon açabilirsiniz. Bütün dertlerinizde sıkıntılarınızda devlet olarak yanınızdayız. Bunu hiç unutmayın” dedi.
İftara, AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Jandarma Tuğgeneral Faruk Bal, Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, İl Müftüsü Osman Aydın, gaziler, gazi ve şehit aileleri katıldı.