X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TOKİ Evleri Yılsonu Teslim Edilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TOKİ Evleri Yılsonu Teslim Edilecek

  • Giriş Tarihi: 14.7.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 14.7.2015 10:58
KÜRE İLÇESİ'NE BAĞLI CAMİKEBİR MAHALLESİ'NDE YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN 108 DAİRELİK TOKİ KONUTLARI YIL SONU TESLİM EDİLECEK.( MUHAMMED KÖMEÇOĞLU - KASTAMONU / İHA )
TOKİ Evleri Yılsonu Teslim Edilecek

Küre İlçesi’ne bağlı Camikebir Mahallesi’nde yapım çalışmaları devam eden 108 dairelik TOKİ konutları yıl sonu teslim edilecek.
Yapım çalışmalarını sürdüğü dairelerle ilgili açıklama da bulunan İnşaat Mühendisi Selim Yılmaz, "Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor’’ diyerek şunları söyledi:
"Üst bloklarda 6, alt bloklarda 3 olarak devam eden çalışmalarda bir binamızın yüzde 90’ı tamamlanmış olup,diğer binaların iç kısım çalışmaları dediğimiz alçı,seramik çalışmalarının çoğunu da tamamladık. Dışarıda 4 binamız mantolanmış olup, 5 binamızın ise mantolanma çalışmaları devam etmektedir. İnşallah, kurban bayramına kadar binalarımızın iç ve dış çalışmalarını bitireceğiz.’’
İç ve dış çalışmalar sonrasında çevre düzenlemesinin kalacağını belirten Yılmaz; ’’Burada çevre düzenlemesi kalacak, nasip olursa bizim planımız yıl sonuna kadar evleri teslim etmek ’’ diye konuştu.