X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Küre Kaymakam’ı Şahin Kazancı Konvoy Eşliğinde Uğurlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Küre Kaymakam’ı Şahin Kazancı Konvoy Eşliğinde Uğurlandı

  • Giriş Tarihi: 18.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
KÜRE İLÇESİNDE 3 YILDIR GÖREV YAPAN VE ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK KAYMAKAMLIĞI'NA ATANAN ŞAHİN KAZANCI KONVOY EŞLİĞİNDE KÜRE TÜNEL ÇIKIŞINA KADAR UĞURLANDI.( MUHAMMED KÖMEÇOĞLU - KASTAMONU / İHA )
Küre Kaymakam’ı Şahin Kazancı Konvoy Eşliğinde Uğurlandı

Küre ilçesinde 3 yıldır görev yapan ve Şırnak Güçlükonak Kaymakamlığı’na atanan Şahin Kazancı konvoy eşliğinde Küre tünel çıkışına kadar uğurlandı.
Kaymakam Şahin Kazancı, görevinden ayrılırken Belediye Düğün Salonu önünde son kez vedalaşmak için gelen vatandaşlarla bir araya geldi. Kendisini uğurlamaya gelen kabalığa konuşma yapan Küre Kaymakamı Şahin Kazancı, "İnsanları çok cana yakındı, adeta bizi sahiplendiler. Biz de onlara layık olmak için elimizden geleni yaptık. Ama benim yapmam gereken daha çok işim vardı. Tayinimin çıkması ile bu projelerle benden sonraki kaymakamımız mutlaka ilgilenecektir. Söylenen, ’Her yerde size yetecek kadar iyi insan vardır’ sözüne inanıyorum. Sizlere hizmet ettiğim için mutluyum" dedi.
Toplanan kalabalık tarafından konvoy eşliğinde yapılan Kaymakam Şahin Kazancı, Küre tünel çıkışı yol kavşağına kadar eşlik ederek uğurlandı.