Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erciyes'te kayarak stres attılar

Doğaya ve çevreye karşı dost tavrını her hareketiyle gösteren Kayserigaz, gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Çalışanlarını günlük yaşamın stresinden biraz olsun uzaklaştırmak ve doğal hayatın huzurunu paylaşmak isteyen Kayserigaz, Doğa Sporları Kulübü'nü kurdu. Kayserigaz, kulüp üyeleriyle Erciyes'te kayak organizasyonunda buluştu.

"DOĞAYA KATKIDA BULUNACAĞIZ"
Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, "Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü, hem insana ve doğaya katkıda bulunmak ve doğa sporlarının her yaş grubunda yaygınlaşmasını sağlamak hem de şirket çalışanlarımızın kurum içi iletişimini artırmak amacıyla kurduğumuz bir kulüp. Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü çok başarılı organizasyonlara imza atıyor ve atmaya da devam edecek" dedi.

ÖZEL DERS ALDILAR
Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü, kalabalık bir katılım gurubuyla gerçekleştirdiği kayak organizasyonuna katılan ve kayak yapmayı öğrenmek isteyen üyelerine Arlberg Gençlik ve Spor Kulübü'nün profesyonel kayak hocalarından özel kayak dersi aldırdı. Kayserigaz Doğa Sporları Kulübü kayakçılarından bir grup da Tekir Yaylası'ndan Hacılar güzergahına kadar bütün pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşadı. Kızak yarışlarıyla renkli hale getirilen etkinlikte Erciyes'in bir geleneği haline gelen mangalda sucuk ekmek partisi de yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erciyes'te kayarak stres attılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz