Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Motosiklet tutkusu hiçbir zaman bitmez

Giriş Tarihi: 10.4.2013
Motosikleti ile önüne aniden çıkan otomobile hızla çarpan ve yaklaşık 5 metre havaya fırladıktan sonra yere çakılan 20 yaşındaki Ali Tekin, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede gözlerini 42 gün sonra açarak hayata yeniden "merhaba" dedi. Oğlunun da kendisi gibi motosiklet tutkunu olduğunu dile getiren baba Mustafa Tekin, "Oğlum bir an önce iyileşsin ve yeniden motosiklet sürebilsin" dedi.

KASK KURTARDI

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Reanimasyon Bölümü Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alper Yosunkaya, Ali Tekin'in kafasındaki kask sayesinde kurtulduğunu açıklayarak, "Kask olmasaydı hastayı kaybedebilirdik" dedi. Beyninde oluşan hasarlar nedeniyle şu an konuşmakta zorlanan Ali Tekin hastanede kontrol altında tutuluyor.

İYİLEŞSİN VE KULLANSIN
Oğlunun bir an olsun başından ayrılmayan motosiklet tamiri ustası baba 58 yaşındaki Mustafa Tekin, "Oğlumun motosiklete olan tutkusu benden kaynaklı. Küçük yaştan itibaren motor kullanır. Kaza yaptığı günden bu yana başından bir an olsun ayrılmadık. Oğlum çok şükür kritik süreci atlattı. Tek isteğim oğlumun tamamen iyileşmesi ve yeniden motosiklet sürebilmesi" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Motosiklet tutkusu hiçbir zaman bitmez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz