Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geleceğin antikaları: C&K mobilya

Giriş Tarihi: 24.4.2013

Siteler'de 1974 yılında ticari hayatına başlayan C&K Mobilya, deneyiminin gücüyle bugünün modasına yön veriyor ve geleceğin antikalarını üretiyor

Mobilya sektörüne 1974 yılında giriş yapan C&K Mobilya, Siteler'de 50 metrekarelik bir dükkanda başladığı ticari serüvenine bugün 5 bin metrekare kapalı alana sahip iki ayrı showroomuyla devam ediyor. Markanın ikinci kuşak temsilcisi Cem Karakoç, "Müşterilerimizin bize referans olması en iyi reklamdır anlayışıyla hizmet kalitemizi hiçbir zaman düşürmedik. Bunun ne kadar değerli olduğunu yıllar sonra bile bize teşekkür eden müşterilerimizle öğrendik" dedi. C&K Mobilya'nın temellerinin 1974 yılında atıldığını belirten Cem Karakoç, "Babam Cevdet Karakoç tarafından 39 yıl önce kurulan C&K Mobilya, bugün geldiği noktada özellikle klasik mobilya denilince akla ilk gelen marka olmayı başardı. Tamamen el işçiliği ürünlerimiz, müşterilerimize verdiğimiz önem ve hizmet kalitemiz sayesinde bugün, yıllarca eskimeyecek kalitede geleceğin antikalarını üretiyoruz" dedi.

KLASİK TARZ USTALARI

Bugün C&K Mobilya'nın özellikle klasik tarz mobilyalarda ihtisas sahibi olduğunu ifade eden Karakoç, "Hem hazırlamış olduğumuz tasarımlar hem de ürettiğimiz mobilyalarla modayı takip eden değil modaya yön veren bir marka haline geldik. Klasik, neoklasik, rustik, modern ve avangarde mobilya çeşitlerimizle kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz" dedi.

Genç odası müjdesi
Ar-Ge faaliyetlerine son sürat devam eden C&K Mobilya, yakın zamanda kendi markasıyla çocuk ve genç odası mobilyaları da üretmeye başlayacak. Çalışmaların sonuna gelindiğini ve 3 ay içinde mobilyaların üretimine başlayacaklarını müjdeleyen Cem Karakoç, "C&K Kids ismi ve yepyeni konseptimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz" dedi.

"Gerçeğe dönüştürüyoruz"
Markanın bünyesinde bulunan tasarım ekibinin yalnızca mobilya tasarlamadığını belirten Cem Karakoç, "C&K Home Proje olarak ekibizle beraber herhangi bir yapının A'dan Z'ye dekorasyonunu üstleniyoruz. Sabit mobilyalar, hareketli mobilyalar hatta aksesuarlara kadar anahtar teslimi işler yapıyoruz. Müşterilerimizin hayal edebildikleri her mobilyayı kişiye özel üretimimiz sayesinde gerçeğe dönüştürüp teslim ediyoruz" diye konuştu.

Dünyaya açılacak Üretim
kapasitelerinin talepleri ancak karşılayabildiğini dile getiren Cem Karakoç şöyle devam etti: "Şu anda üretim kalitemizden ödün vermemek için fuarlara katılmak istemiyoruz. Ancak en büyük hedeflerimizden biri yurt dışında açılan dünyaca ünlü fuarlara katılarak hem Türkiye'yi hem de markamızı gururla dünyaya tanıtmak. Önümüzdeki yıllarda bu hedefimizi de gerçekleştirebilmek için mutlaka girişimlerde bulunacağız."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleceğin antikaları: C&K mobilya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz