Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evi yanan aileye yardım eli uzatıldı

Karatay Belediyesi, elektrik kontağından çıkan yangında evi kül olan aileye destek oldu. Belediye, evi onaracak, yeni eşya temin edecek

Elektrik kontağından çıkan yangında evi küle dönen aileye Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Maddi durumu iyi olmayan Bahçıvan ailesine evleri yandıktan sonra destek olduklarını anlatan Hançerli, "Evin bakım ve tamiratını hızlı bir şekilde yapacağız. Eşyalar dahil evin tamamı yandı. Hem binanın yapımı hem de eşyaların temini noktasında belediyemiz elinden gelen yardımı yapacak. Yerel yönetimler olarak halkın yanındayız. Mağdur aileyi geçici olarak şefkat evlerine yerleştireceğiz" dedi.

"SORUNLARLA İLGİLENİYORUZ"
Karatay Belediyesi olarak sosyal yardımlara bütçeden önemli bir pay ayrıldığını belirten Başkan Mehmet Hançerli, "İlçemizin asfalt, altyapı, temizlik, imar gibi asli hizmetlerinin yanı sıra sosyal hizmetlere de büyük önem veriliyor. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımda bulunarak, onların sorunları ile yakından ilgileniyoruz. 'İnsana yapılan hizmet, en değerli hizmettir' anlayışı ile yürüttüğümüz çalışmalar bundan sonra da devam edecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evi yanan aileye yardım eli uzatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz