Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altın Eşek Seksenler'e gitti

Giriş Tarihi: 29.5.2013

Uluslararası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri'nde en iyi komedi dizisi seçilen Seksenler 'Altın Eşek Ödülü'nü aldı

Konya'nın Akşehir ilçe Belediyesi bu yıl düzenleyeceği 54'üncü Uluslararası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında Altın Eşek Ödülü vereceği komedi TV dizisini belirlemek amacıyla bir anket düzenlemişti. Akşehir Belediyesi web sitesinde başlatılan anket sonucunda TRT1 kanalında yayınlanan Seksenler dizisi en çok oy alarak Altın Eşek Ödülü'nü almaya hak kazandı.

5 DALDA ÖDÜL VERİLİYOR

Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul "Belediyemiz ile Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği Uluslararası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında her yıl çeşitli dallarda Altın Eşek Ödülleri veriyoruz. Bu yıl 5 dalda vereceğimiz Altın Eşek Ödülleri kapsamında belediyemiz web sitesinde bir anket düzenledik. Bu anketin sonucunda vatandaşların yüzde 27 oyunu alan Seksenler dizisi birinciliği kazanarak Altın Eşek Ödülü almaya hak kazandı. Dizideki oyuncu kadrosunu ve tüm ekibi kutluyorum. Bu yıl komedi televizyon dizisi haricinde, tiyatro, sinema, karikatür ve fotoğraf dallarında da Altın Eşek Ödülleri vereceğiz. Bu dallardaki ödüllerle ilgili jürilerimizin çalışmaları da devam ediyor" dedi.

ÖZTEKİN VE AYRIK'IN İKİNCİ HEYECANI
BU yıl Altın Eşek Ödülü'nü almaya hak kazanan TRT 1'deki Seksenler dizinde, rol alan Rasim Öztekin ve İlker Ayrık 2011'de 'Geniş Aile' dizisiyle bu ödülü haketmişti. Her iki oyuncu bu yıl alacakları ödülle ikinci kez aynı heyecanı yaşayacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altın Eşek Seksenler'e gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz