Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hocadan acı haber 20 gün sonra geldi

Giriş Tarihi: 31.7.2013

Konya-İstanbul Karayolu Otogar Köprülü Kavşağı'nda geçirdiği kazada ağır yaralanan Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yıldız, kaldırıldığı Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yaşama veda etti

Trafi canavarı bu kez de Mehmet hocayı aldı. Konya'da 2 Temmuz günü Selçuk Üniversitesi ÖğreÜyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yıldız idaresindeki otomobil kontrolden çıkarak yön levhasına çarpmış, çarpışmanın etkisiyle otomobilin motor kısmı yerinden fırlarken, 44 yaşındaki Yıldız ağır yaralanmıştı. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesin'e kaldırılan Yıldız'dan acı haber 20 gün sonra geldi. Tüm müdahalelere rağmen yaşam mücadelesini kaybeden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yıldız gözyaşları arasında toprağa verildi.

İNTERNETTEN TAZİYE MESAJI
44 yaşındaki öğretim üyesi, ailesi ve akademisyen arkadaşlarının katıldığı cenaze törenin ardından gözyaşları içerisinde Musalla Mezarlığı'nda toprağa verildi. Hayatını kaybeden öğretim üyesi Yıldız için Selçuk Üniversitesi resmi internet sayfasından bir taziye mesajı yayınlayan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel mesajında, "Geçirdiği elim bir trafik kazası nedeniyle bir süredir tedavi gören İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyelerimizden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yıldız'ın vefat haberini teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Değerli öğretim üyemize Cenab-ı Allah'tan rahmet niyaz eder, ailesi ve tüm yakınlarına başsağlığı dilerim" ifadelerine yer verdi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Hocadan acı haber 20 gün sonra geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz