Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fenomen Postacı ikinci filmini çekti

Postacılara yıpranma hakkı verilmesi için film çekerek sanal alemin fenomeni haline gelen Kütahyalı postacı Nevzat Çoban, PTT'nin talebiyle ikinci filmini çekti

Postacılara yıpranma hakkı talep etmek için kendi imkanları ile çektiği 27 dakikalık 'Postacı Nevzat' isimli filmle internette tıklanma rekorları kıran Kütahyalı posta dağıtıcısı Nevzat Çoban, bu kez PTT Genel Müdürlüğü'nün tanıtım filmini çekti. PTT Kütahya Başmüdürlüğü'nde posta dağıtıcı olarak çalışan Nevzat Çoban kendi imkanları ile çektiği filmi kamuoyu ile paylaştıktan iki saat sonra fenomen ilan edildiğini ve aynı saatlerde Genel Müdürlük tarafından Ankara'ya davet edildiğini söyledi. Yaptıkları görüşmede PTT Genel Müdürü Osman Tural'ın kendisinden dağıtıcı personelin dağıtım alanlarında yaşadığı sıkıntıları anlatan PTT Genel Müdürlüğü'nün tanıtım filmini çekmesini istediğini ifade eden Çoban "Film profesyonel bir ekip tarafından Kütahya'da ve Kütahyalı oyuncularla çekildi" dedi.

SORU NLARI ANLATI
PTT Genel Müdürlüğü'nün tanıtım filminin 6 dakikadan oluştuğunu ve güzel tepkiler aldığını ifade eden Kütahyalı postacı Nevzat Çoban film çekimleri sırasında zaman zaman zorluklar yaşadıklarını da söyledi. Kafasına saksının düştüğü sahnede zorlandıklarını ve kendisinin biraz sıkıntı yaşadığını belirten Çoban "Filmde izleyenler görecek. Çok zor sahneler vardı. Ama verdiğimiz emeklere de değdi" dedi. İnternette yayımlanmaya başlayan tanıtım filmi büyük beğeni topladı. Filmde Kütahyalı postacı Nevzat Çoban PTT'de çalışan dağıtıcı personelin dağıtım anında yaşadığı sorunları anlatıyor. Filmde postacının kafasına saksı düşüyor, icra belgesi getirdiği kişiler tarafından dövülüyor, yolda su birikintisinin yanından geçerken aracın gelmesi ile üstü ıslanıyor, köpek tarafından kovalanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fenomen Postacı ikinci filmini çekti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz