Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yeni terminaline kavuşuyor

Giriş Tarihi: 6.12.2013 14:53

İnşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

Belediyesi tarafından yapılan Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.
Ankara yolu üzeri Meytaş kavşağına inşa edilen şehirlerarası otobüs terminali çalışmaları kapsamında bina çelik yapı imalatları tamamlandı.
Giriş katında tuğla duvar imalatları başlatıldı. Alüminyum dış cephe kaplamasının doğramaları takıldı. Fibrobeton özel çatı kaplamasının yarısının montajı tamamlandı ve geri kalan kısmın montaj işlemleri devam ediyor.

Şehirler için terminaller onları diğer şehirlere bağlayan en önemli yapılardır diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 'Biz Kırşehir Belediyesi olarak Kırşehir'i her yönden geliştirecek, değiştirecek kazanımlara yöneldik. Yol medeniyettir anlayışla hareket ederek Kırşehir'imize yakışacak, Kırşehir'in ihtiyaçlarını karşılayacak bir terminal yapmaya karar verdik.

Kırşehir yaptığımız projeler ve çalışmalarla şehirleşme oranı günden güne artmaktadır. Her yaptığımız projede Kırşehir'in ihtiyaçları doğrultusunda kazanımlar gerçekleştiriyoruz. Şehirlerarası Otobüs Terminali projemiz tamamlanıp hizmete girdiğinde Kırşehir'imize yakışır estetiğiyle Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir özellikte şehirlerarası otobüs terminali olacak' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırşehir yeni terminaline kavuşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz