Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kapadokya'nın MODD'ası

Giriş Tarihi: 27.12.2013

Bonfile, pizza ve spagetti yemeklerinde iddialı olan MODD, Kapakdokya bölgesinde sosyetenin uğrak yeri oldu

Genç jenerasyon ve isadamlarının tercih ettigi MODD, özellikle bonfile, pizza ve spagetti üzerine yemek çesitleriyle iddialı. Asçı ekibinde, Türkiye çapında önemli yarısmalarda ilk üçe giren ustalar var. Tablet menüden yemeklere iliskin ayrıntılı fotografları da görebiliyorsunuz. Garsonu çagırmak için de masadaki butona basmanız yetiyor. Anında garsonun kolundaki saate mesaj gidiyor ve garson masaya gelerek siparisleri alıyor.

SOSYETENİN UĞRAK YERİ

Yemek sonrası ya da canınız ne zaman çekerse nargile için de yine çok özel sunumlar bulunduran MODD, Kapadokya bölgesinde farklı bir çıkıs yakaladı. MODD, özellikle sosyetenin ugrak yeri oldu. Asçı ekibi de Türkiye çapında birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülü olan usta sef asçılardan olusuyor.

SLOGANLAR DİKKAT ÇEKTİ
MODD'daki twitter tahtasında da ilginç sloganlar yer alıyor. "Biz bu MODD'dayız bekleriz", "Abi ben bu MODD'dan çıkmayayım". "Benim MODD'um bu". "Kapadokya'da sosyete bu MODD'da". "Sosyetenin MODD'ası bu" bunlardan sadece birkaçı. MODD'un iki genç ortağı Abdullah Uluer ve Fatih Babaoğlu, oluşturdukları özel ve patentli konseptleriyle iddialı olduklarını ifade ederken, kısa sürede Türkiye'de saygın bir marka zincirine ulaşmayı hedefliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapadokya'nın MODD'ası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz