Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erciyes Emitt'le dünyaya açılıyor

Giriş Tarihi: 29.1.2014

Büyükşehir Belediyesi'nin kış turizmine yönelik devasa yatırımlar yaptığı Erciyes, EMITT Fuarı'nda uluslararası tur operatörlerine pazarlanacak

Türkiye'nin en büyük, dünyanın sayılı kayak merkezlerinden olan Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, 2014 EMITT Fuarı'nda boy gösterecek. Dünyanın önde gelen kış turizmi acentelerinin yanı sıra profesyonel kayak tutkunlarının da katılacağı fuarda, Erciyes'in sahip olduğu imkanlar tanıtılarak turist potansiyelinin artırılması hedefleniyor.

TANITIM HAMLESİ

Yarın başlayıp 2 Şubat'a kadar düzenlenecek TÜYAP'ta 18. kez düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'le ilgili değerlendirme yapan Kayseri Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, bu fuara katılmakla önemli bir tanıtım hamlesi gerçekleştirdiklerini ifade etti.

"MEYVE TOPLAMA ZAMANI"
Cıngı, "Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak Erciyes'te kış turizmine yönelik devasa yatırımlar yaptık. Şimdi bunların meyvesini toplama zamanı geldi. Bundan sonra şehrimizi ve tesislerimizi tanıtmak için değişik aktiviteler düzenleyeceğiz. Bunların başında da turizm fuarlarına katılım geliyor. Bu çerçevede EMİTT Fuarı'nda yerimizi aldık" dedi.

KAYAK BİLETİ HEDİYE
Türkiye'de hızla gelişen kış turizmine paralel olarak fuarda bu yıl ilk kez kış turizmine özel salon tahsis edildiğini belirten Murat Cahid Cıngı, "Bu fuarla, dünyanın önde gelen tur operatörlerine, dünyadaki diğer kayak merkezlerinden farklı olarak modern tesislerimizin yanında eşsiz tarihi ve kültürel değerlere sahip olduğumuzu da anlatmak istiyoruz" diye konuştu. Cıngı, fuarda ayrıca stantları ziyaret eden herkese Erciyes Kayak Merkezi'nden bir günlük sınırsız kayak bileti armağan edileceğini de anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erciyes Emitt'le dünyaya açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz