Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şenol KABA: Altyapı ve istikrar

Giriş Tarihi: 12.2.2014
Son haftaların başarılı takımlarından K.Karabükspor Ankara'da G.Birliği engelini de 1-2 aşarak Spor Toto Süper- Lig'de 5. sıraya yükseldi. Tolunay Kafkas hocamızı, futbolcuları ve yönetimi kutluyor başarılarının devamını diliyorum.
Gençlerbirliği'ni incelediğimizde, yıllardır Süper Lig'e keyif veren, iyi futbol adına son derece olumlu işler yapan takım görüntüsü çiziyor. Türk futboluna kazandırdığı sayısız futbolcu ile birlikte, halen liglerimizin her kademesinde oynayan Gençlerbirliği patentli birçok oyuncu bulunuyor. Bu güzide kulubümüzün Türk futboluna yapmış olduğu hizmetlerden dolayı futbol camiasının takdirini topluyor. Şu an liglerimizde kaybolmaya yüz tutmuş, hatta kaybolmak üzere olan birçok kulüp, bir türlü G.Birliği modelini uygulamaya geçiremiyor. Ülkemiz futbolunda çok az sayıda bulunan bu tip kulüplerin yaptıklarını daha üst sevyelere çıkarmaları çok önemli. Bu yolda "Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır" felsefesiyle yola çıkarak, daha başarılı konumlarda olmaları görüşünü savunuyorum.
Dolasıyla yönetimi, altyapısı, bütcesiyle G.Birliği'nin artık Spor Toto Süper Lig'de, yukarılarda takım kurması gerekiyor. Bu gerçeklerle yola çıktığımızda, Başkent futbolunu Süper Lig'de temsil eden tek takım olan G.Birliğini tüm Ankaralı sporseverlerler daha fazla destekle kucaklamalı. Bu sevgi başta başkan İlhan Cavcav ve yönetimini mutlu ederek takımı daha üst noktalara getirecek atılımlarla sonuçlanacaktır.
ARKADAŞINA GÖNDER
Şenol KABA: Altyapı ve istikrar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz