Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şeker işçileri teşvik ikramiyesi sevinci yaşadı

Giriş Tarihi: 1.5.2016
Şeker işçileri teşvik ikramiyesi sevinci yaşadı

Şeker’e bağlı Boğazlıyan Şeker Fabrikası çalışanlarına teşvik ikramiyesi müjdesi büyük coşku yaşattı

Boğazlıyan Şeker Fabrikası Toplantı salonunda 300 çalışanın katıldığı eğitim toplantısı sırasında Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin tarafından çalışanlara yönelik olarak üçüncü sefer olmak üzere teşvik ikramiyesi müjdesi verilince çalışanlar sevinçli haberi yöneticilerle birlikte coşku içinde kutladı. Boğazlıyan Şeker Fabrikası çalışanlarının katıldığı eğitim çalışmalarında konuşan Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay "Kayseri Şeker'in son beş sene de gelmiş olduğu nokta bir başarı hikayesidir. Biz hep beraber başardık ve bu başarıyı hep beraber yaşadık. Bu sayede Kayseri Şeker sıfırdan bataktan zirveye çıkan bir kuruluş haline geldi. Çalışanlarımıza yönelik teşvik ikramiyesinin uygulaması konusundaki kararı Yönetim Kurulu olarak hep birlikte verdik. Bu şirket bu başarıyı sürdürecek devam ettirecek. Hatta bu başarıyı artıracak" dedi.

BÜTÜN EKİP ORADAYDI
Uluslararası İlişkiler ve Özel Hukuk Uzmanı Mete Taştan tarafından Boğazlıyan Şeker Fabrikası çalışanlarına yönelik verilen motivasyon ve kurumsal aidiyet konulu eğitim toplantısına, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Başkan Vekili Avni Hokkaömeroğlu Yönetim Kurulu üyesi Harun Halıcı, Denetim Kurulu üyesi Menderes , Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu üyesi Abdulkadir Güneş, Niğmetullah Sevim, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent Benli, Boğazlıyan Şeker Fabrikası yöneticileri, Şeker-iş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İbrahim Dayı ve çalışanlar katıldı.

KURUMSAL AİDİYET GEREKLİ
Başkan Akay, "Kayseri Şeker'in bugün geldiği nokta iyi bir nokta ama yeterli değil. 5 senenin sonunda yeni bir zemin oluşturuyoruz. Zirveye çıkabilmek için bunu oluşturmak lazım. Bu toplantılarda bunu ümit ediyoruz. Kurumsal aidiyet gereği hepimizin bu kuruma ait olduğumuzu idrak etmemiz lazım. Elbette kişisel olarak her birimizin tek tek bir değeri var ama asıl değerimiz beraber elde ettiğimiz başarıdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeker işçileri teşvik ikramiyesi sevinci yaşadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz