X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kayseri Okullu Küçükler Futbol Şampiyonası Tamamalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Okullu Küçükler Futbol Şampiyonası Tamamalandı

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
KAYSERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL TURNUVASI OYNANAN FİNAL MAÇI İLE SONRA ERDİ. FİNAL MAÇINDA RAKİBİ TOKİ ŞEHİT LEVENT ÇETİNKAYA ORTA OKULU'NU 4-0’LIK SONUÇLA MAĞLUP EDEN REFİKA KÜÇÜKÇALIK ORTA OKULU ŞAMPİYON OLDU.
Kayseri Okullu Küçükler Futbol Şampiyonası Tamamalandı

Milli Eğitim Müdürlüğü Küçük Erkekler Futbol Turnuvası oynanan final maçı ile sonra erdi. Final maçında rakibi Toki Şehit Levent Çetinkaya Orta Okulu’nu 4-0’lık sonuçla mağlup eden Refika Küçükçalık Orta Okulu şampiyon oldu.
Final maçı oynayan iki takım 7-9 Nisan tarihleri arasında oynanacak Türkiye Şampiyonası grup maçlarında mücadele etme hakkı kazandı. Final maçı ile noktalanan şampiyonanın ardından madalya ve kupa töreni düzenlendi. Birinci olan Refika Küçükçalık Ortaokulu’na kupasını ve madalyalarını Toki Şehit Çetinkaya Orta Okulu Müdürü Hasan Karakaya verdi. Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Toki Şehit Levent Çetinkaya Orta Okulu’nun kupa ve madalyalarını Refika Küçükçalık Ortaokulu Müdürü Mehmet Baran verdi. Turnuvada üçüncü olan Besime Özderici Orta Okulu’na kupa ve madalyasını Serkan Karaya verirken, dördüncü olan Müncübe Cıngıllıoğlu Ortaokulu kupasını ve madalyasını ise Valililik Özel Kalem Müdürü Ali Çokyaşar verdi.