X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dünyam Hastanesi Çalışanlarına Kanser Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dünyam Hastanesi Çalışanlarına Kanser Eğitimi

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
DÜNYAM HASTANESİ GENEL CERRAHİ UZMANI OP. DR. AHMET ATALAY, HASTANE ÇALIŞANLARINA 1-7 NİSAN KANSER HAFTASI NEDENİYLE KANSER EĞİTİMİ VERDİ.
Dünyam Hastanesi Çalışanlarına Kanser Eğitimi

Dünyam Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Atalay, hastane çalışanlarına 1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle kanser eğitimi verdi.
Hastane konferans salonunda düzenlenen etkinliğe, Dünyam Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Atalay ve hastane çalışanları katıldı. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atalay, konferansta kanserin önemine değindi. Atalay, "1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle özellikle kadınlarda görülen meme kanser nedeniyle ve kalın bağırsak kanseri ile ilgili bilgi veriyoruz. Özellikle hanımların göğüslerinde kitle olanların, meme derisinde değişiklik olanların erken müracaatları ile memeyi koruyarak ameliyatlar yapıyoruz. Memenin tamamını almadan çok modern ameliyat teknikleri, hatta memenin yerine farklı dokular koyarak estetiğini bozmadan ameliyat yapma imkanları olmaktadır. Erken gelmekle yaşam standardı normale dönmektedir. Bu konuda hanımların özen göstermesini ve bir hekime danışmalarını öneriyoruz" diye konuştu.