X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ’Taahhhütname’si Emekli Derneklerine Teslim Edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ’Taahhhütname’si Emekli Derneklerine Teslim Edildi

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
  • Haberler
  • Kayseri Haberleri
  • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ’Taahhhütname’si Emekli Derneklerine Teslim Edildi
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN, BAŞBAKAN SEÇİLMESİ DURUMUNDA EMEKLİLERE YÖNELİK VAATLERİNİN YER ALDIĞI TAAHHÜTNAME, CHP İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KAYSERİ'DE BULUNAN EMEKLİ DERNEKLERİNE TESLİM EDİLDİ.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ’Taahhhütname’si Emekli Derneklerine Teslim Edildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Başbakan seçilmesi durumunda emeklilere yönelik vaatlerinin yer aldığı taahhütname, CHP İl Başkanlığı tarafından ’de bulunan emekli derneklerine teslim edildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından genel seçimlerde Başbakan seçilmesi halinde Ankara 3. Noter’den alınan ve emeklilere yönelik maddelerin yer aldığı taahhütname, CHP İl Başkanı Mustafa Ayan tarafından emekli derneklerine teslim edildi. CHP İl Başkanı Ayan, Türkiye Emekliler Derneği’ni ziyaret ederek, taahhütnameyi teslim etti. Burada konuşan Ayan, Türkiye’nin sosyal yapısının bozulmasına izin vermeyeceklerini söyledi. Ayan, "Türkiye’nin sosyal yapısını kim olursa olsun bozmasına izin vermemeliyiz. Bizim sizler gibi kurumsal anlamı olan dernekler, siyasi partiler, etnik dernekler kesinlikle buna izin vermemelidir. Emekli ağabeylerimize, dostlarımıza 3 kuruş fazla vermenin nedeninin temelinde bu yatıyor. Birliğimizin ve dirliğimizin, milli değerlerimizin diri kalmasını sağlamaktır. Sizleri uyarmak bizlerin görevidir. Yoksulluğu ve fakirliği yönetmek için değil yok etmek için yola çıktık. Sayın genel başkanımızın bu çıkışı da çok tuttu" ifadelerini kullandı.
Taahhütnameyi teslim alan Türkiye Emekliler Derneği Kayseri Şubesi Mali Sekreteri Dursun Çiçek de, "Genel başkan inşallah noterden verdiği sözü iktidara geldiğinde de tutar. Bir defaya mahsus değil de devam olarak tutmasını temenni ederiz" şeklinde konuştu.