X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kayseri PTT Başmüdürlüğüne Yeni Araç Teslim Töreni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

PTT Başmüdürlüğüne Yeni Araç Teslim Töreni

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
KAYSERİ PTT BAŞMÜDÜRÜ İHSAN AFŞİN, DAHA İYİ HİZMET VERMELERİ AÇISINDAN BAŞMÜDÜRLÜKLERİNE 14 ADET MOTOSİKLET, 1 ADET KOMBİVAN, 2 ADET KAMYONET TESLİM EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.
Kayseri PTT Başmüdürlüğüne Yeni Araç Teslim Töreni

PTT Başmüdürü İhsan Afşin, daha iyi hizmet vermeleri açısından başmüdürlüklerine 14 adet motosiklet, 1 adet kombivan, 2 adet kamyonet teslim edildiğini söyledi.
Düzenlenen basın toplantısında Kayseri PTT Başmüdürlüğüne alınan araçların tanıtımı yapıldı. Tanıtım toplantısında konuşan Kayseri PTT Başmüdürü İhsan Afşin, "PTT A.Ş. olarak rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave bin 663 yeni motosiklet alımı yapılmış olup ülke genelinde bulunan PTT A.Ş. Başmüdürlüklerimize teslim edilmiştir. Sözkonusu ilave araçlar müdürlüğümüze teslim edilmiş olup, Kayseri ilimizde yaşayan tüm halkımızın posta ve kargolarının taşınması hizmetinde kullanılacaktır" diye konuştu.