X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kayseri’de 350 TL İle Geçinmeye Çalışan Anne Yetkililerden Yardım Bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de 350 TL İle Geçinmeye Çalışan Anne Yetkililerden Yardım Bekliyor

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 10:10
KAYSERİ’DE, OĞLUYLA BİRLİKTE YAŞAYAN SİBEL ÇORUK AKRABALARININ DIŞARIDA KALMAMASI İÇİN YAPTIĞI BİR ODADA OĞLUYLA BİRLİKTE GEÇİNMEYE ÇALIŞIYOR. ÇORUK, MADDİ ZORLUKLAR ÇEKTİĞİNİ BELİRTEREK YETKİLİLERDEN YARDIM İSTEDİ.
Kayseri’de 350 TL İle Geçinmeye Çalışan Anne Yetkililerden Yardım Bekliyor

’de, oğluyla birlikte yaşayan Sibel Çoruk akrabalarının dışarıda kalmaması için yaptığı bir odada oğluyla birlikte geçinmeye çalışıyor. Çoruk, maddi zorluklar çektiğini belirterek yetkililerden yardım istedi.
Lise 1. sınıfa giden oğlu ile birlikte Battalgazi mahallesinde yaşayan Sibel Çoruk maddi zorluklar içerisinde geçinmeye çalıştığını söyledi. Akrabalarının kış mevsiminde dışarıda kalmaması için bir oturma odası ve mutfak yaptığı evde yaşamaya çalıştıklarını söyleyen Sibel Çoruk, “Bu bir göz odada oğlum ile birlikte yaşıyoruz. Ben böbrek hastasıyım, nakil oldum. O nedenle çalışamıyorum. Liseye giden oğlum var. Maddi olarak geçinmeye çalışıyoruz. Vefat eden babamın sigortasından dolayı 350 TL bir para alıyoruz. Başka bir gelirimiz yok. Oğlumda rahatsız. Kendisinde kan eksikliği var. Yetkililerden yardım bekliyoruz” diye konuştu.