X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milli İttifak Adayları Oto Galericiler Sitesine Çıkarma Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milli İttifak Adayları Oto Galericiler Sitesine Çıkarma Yaptı

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 08:58 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 09:19
SAADET PARTİSİ (SP) VE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP) MİLLİ İTTİFAK ADAYLARI SEÇİM ZİYARETLERİ KAPSAMINDA OTO GALERİCİLER SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ.
Milli İttifak Adayları Oto Galericiler Sitesine Çıkarma Yaptı

Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Milli İttifak Adayları seçim ziyaretleri kapsamında oto galericiler sitesi esnafını ziyaret etti.
7 Haziran Genel Seçimlerine Milli İttifak çatısı altında giren Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi Milletvekili adayları seçim ziyaretleri kapsamında oto galericiler sitesine ziyarette bulundu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen vekil adayları seçilmeleri taktirde sorunların çözümü için çalışacaklarının sözünü verdi. Oto galericiler sitesi ziyaretine tüm milletvekili adayları ve Saadet Partisi teşkilatı katılırken, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan adaylar “ Gelin 7 Haziran’da oyunuzu bize verin çocuklarımızın geleceği güvence altına girsin. Daha yaşanabilir bir memleket için ve ülkemizin birliği, bütünlüğü, saadeti için bu sefer oyları bize verin. Hocamızın zamanını hatırlıyorsunuz nasıl zamlar verildi. Bizde hocamızın talebeleriyiz. İnşallah hocamızın bize gösterdiği gibi çalmadan çırpmadan adil bir şekilde ülkemizi yönetmek için 7 Haziran seçimlerine aday olduk” dedi.