X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Farklı Ülkeler Aynı Sofrada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Farklı Ülkeler Aynı Sofrada

  • Giriş Tarihi: 2.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FARKLI KESİMLERİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İFTAR BULUŞMALARINA BU KEZ KAYSERİ'DEKİ YABANCI ÖĞRENCİLERİ DAVET ETTİ
Farklı Ülkeler Aynı Sofrada

Büyükşehir Belediyesi farklı kesimlerin katılımıyla gerçekleştirdiği İftar Buluşmalarına bu kez ’deki yabancı öğrencileri davet etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, farklı ülkelerden öğrencileri Kayseri’de misafir etmekten memnuniyet duyduklarını söyledi.
Büyükşehir Belediyesi, Mimarsinan Parkı’ndaki İftar Buluşmaları’nın sekizincisini Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) ile birlikte gerçekleştirdi. İftara, Kayseri’de öğrenimini sürdüren farklı ülkelerden çok sayıda öğrenci katıldı.
İftarın yapılması, Kuran-ı Kerim’in okunması ve duaların ardından bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Kayseri’deki farklı grupların katılımıyla düzenledikleri iftar buluşmalarının önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyledi.
Beyhan, dünyanın değişik ülkelerinden gelen öğrencileri Kayseri’de misafir etmek ve onlarla aynı sofrada iftar yapmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.