X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İyi-der Genişletilmiş İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İyi-der Genişletilmiş İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:40
İYİ-DER TARAFINDAN GENİŞLETİLMİŞ İSTİŞARE TOPLANTISI 14-16 ŞUBAT TARİHLERİNDE ANTALYA BERA OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
İyi-der Genişletilmiş İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

İyi-Der tarafından genişletilmiş istişare toplantısı 14-16 Şubat tarihlerinde Bera Otelde gerçekleştirildi.
Sunuculuğunu Mustafa Savaşçıoğlu’nun yaptığı toplantıya İstanbul İyi-Der, Ankara İyi-Der, Kahramanmaraş İyi-Der, Gaziantep İyi-Der ve İyi-Der katıldı. Üç gün süren toplantıda beş oturum ve İyi-Der hizmet birimlerinin çalıştayları yapıldı.
İlk gün Ali Yılmaz’ın Kur’anı Kerim tilavetiyle başlayan birinci oturum Ferhat Ateş’in 2014 İyi-Der Faaliyet Raporu Sunumunun ardından sinevziyon gösterisiyle tamamlandı.
İkinci oturumda İrfan Medeniyeti Hareketi Kanaat önderi Muhterem Ali Uğur, katılımcılara “Çağın Öncüleri" başlıklı bir konuşma yaptı. Aynı gün akşamında yapılan üçüncü oturumda Ahmet Yılmazkurt, “Görev Alma Bilinci ve Görevi Hakkıyla Yerine Getirme“ başlıklı bir sunum yaptı.
Üçüncü gün öğleden sonra yapılan dördüncü oturuma Gazeteci-Yazar Ali Bayramoğlu katıldı ve 2 saat boyunca katılımcılara güncel konularla ilgili bir sunum yaptı.
Beşinci ve son oturum Muhterem Mustafa Acarlıoğlu tarafından yapıldı. Acarlıoğlu, 10 maddede özetlediği sunumunda “Dava-Cemaat Adamını Bekleyen Tehlikelerden ve Çözüm Yolları”ndan detaylıca bahsetti. Ayrıca üç gün süren programda cemaatle kılınan sabah namazlarının ardından işrak vaktine kadar topluca Ezkar ve Evrat okumaları yapıldı.