X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bakan Müezzinoğlu: "Bizim Anlayışımızda İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın Misyonu Var"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bakan Müezzinoğlu: "Bizim Anlayışımızda İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın Misyonu Var"

  • Giriş Tarihi: 29.4.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 20:06
SAĞLIK BAKANI VE BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET MÜEZZİNOĞLU KIRKLARELİ'NDE AÇILIŞINI YAPTIĞI KIRKLARELİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ, TÜRK İNSANININ KENDİLERİ İÇİN EN İYİ HİZMETLERE LAİK OLDUĞUNU BELİRTEREK, "BİZİM DEVLET ANLAYIŞIMIZDA İNSANI YAŞAT K
Bakan Müezzinoğlu: Bizim Anlayışımızda İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın Misyonu Var

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türk insanının en iyi hizmete layık olduğunu belirterek, "Bizim devlet anlayışımızda insanı yaşat ki devlet yaşasın misyonu var" dedi.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin açılışına katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törene Bakan Müezzinoğlu’nun yanı sıra Kırklareli Valisi Esengül Civelek, AK Parti Kırklareli milletvekili adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta konuşan Bakan Müezzinoğlu, "Bugün burada yaklaşık iki ay kadar önce ziyaretini yaptığım Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nin açılışında sizlerle bir aradayız. Bu benim için ayrı bir mutluluk. Sizlere ağız ve diş sağlığı anlamında güzel hizmetler verecek bu yer sizlere hayırlı ve uğurlu olsun. Az önce orada Türkiye sağlıkta zirveye koşuyor diye bir afişte yazıyı okudum. Evet Türkiye sağlıkta zirveye koşuyor. Bu anlamda karşımızda inşallah 250 yataklı dev Kırklareli Devlet Hastanesi son derece modern, son derece ileri teknolojiyle inşaatı devam ediyor. Biraz gecikmeli de olsa inşallah 29 Ekim’e yetiştirmek için zorlayacaklar" dedi.
"SAĞLIKTA SESSİZ DEVRİM GERÇEKLEŞTİRDİK"
Sağlıkta sessiz devrim gerçekleştirildiğini dile getiren Bakan Müezzinoğlu, "Bu alanda acil sağlık hizmetleri ambulanslarıyla, ambulans helikopterleriyle, ambulans uçaklarıyla, hastalarımızın aile hekimlerine ulaşmasıyla bizim insanımız değerli. Bizim insanımız bizim için hizmetlerin en iyisine layık. Bizim devlet anlayışımızda insanı yaşat ki devlet yaşasın misyonu var" diye konuştu.
Bakan Müezzinoğlu, konuşmasının ardından açılışını yaptığı Ağız ve Sağlığı Hastanesi’nde muayene olduktan sonra hastaneyi gezerek, vatandaşlarla sohbet etti. Bakan Müezzinoğlu daha sonra kentten ayrıldı.