X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ahi Evran Üniversitesi 9. Yılında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ahi Evran Üniversitesi 9. Yılında

  • Giriş Tarihi: 5.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
FOTOĞRAF ALTI: AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ KURULUŞUNUN 9. YILINI EĞİTİM FAKÜLTESİNDE BULUNAN ATATÜRK BÜSTÜNE ÇELENK SUNUMU VE FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİN DE DÜZENLENEN BİR DİZİ ETKİNLİKLE KUTLADI.(9.YIL)
Ahi Evran Üniversitesi 9. Yılında

Ahi Evran Üniversitesi kuruluşunun 9. yılını Eğitim Fakültesinde bulunan Atatürk Büstüne çelenk sunumu ve Fen Edebiyat Fakültesin de düzenlenen bir dizi etkinlikle kutladı.
Üniversite Rektörü Prof. Dr Kudret Saylam, Ahi Evran Üniversitesinin köklü bir geçmişle birlikte güzel bir geleceğe sahip olacağını söyledi.
Eğitim Fakültesi önünde düzenlenen törenlerde konuşan Saylam, "1961 yılında kurulan ve Erkek İlköğretmen okuluna dayanan kökleri işle fiziki alanları teknolojik donanımları ve akademik birimleri ile Ahi Evran Üniversitesi geleceğe dair emin adımlarla ilerlemektedir" dedi.
Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi salonunda devam eden proğramlara Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güray Erener, Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Ercan Soydan, Ahi Evran Üniversitesi Genel Koordinatörü Doç. Dr. Özkan Görgülü, dekanlar, yüksekokul ve meslek yüksekokulu müdürleri ile öğretim elemanları katıldı.
125 Öğretim Görevlisinin akademik atamalarının yapılmasının ardından 9. yıl anısına pasta kesildi.