X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MÜSİAD Eski Şube Başkanı Adnan Kurt AK Parti’den Aday Adayı Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MÜSİAD Eski Şube Başkanı Adnan Kurt AK Parti’den Aday Adayı Oldu

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:19
MÜSİAD GEBZE ŞUBESİ ESKİ BAŞKANI ADNAN KURT, AK PARTİ'NİN 23'ÜNCÜ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU. KURT DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA, HİZMET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIĞINI DİLE GETİRDİ.
MÜSİAD Eski Şube Başkanı Adnan Kurt AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Müsiad Gebze Şubesi Eski Başkanı Adnan Kurt, AK Parti’nin 23’üncü milletvekili aday adayı oldu. Kurt düzenlediği basın toplantısında, hizmet etmek için yola çıktığını dile getirdi.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği eski Gebze Şube Başkanı Adnan Kurt, AK Parti İl Başkanlığı’na giderek aday adaylığı dosyasını İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a teslim etti. 23. Dönem milletvekilliği için resmen aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Adnan Kurt, Gebze’de basın toplantısı düzenledi. Müsiad Yönetim Kurulu’nun da katıldığı toplantıda konuşan Kurt, öz geçmişini anlattıktan sonra; “Bu süreçten sonra AK Parti’de memlekete hizmet etmeye gayret göstereceğiz. Birikimlerimizi, değerlerimizi kullanabileceğimizi düğündüğüm için aday adayı oldum. Gerisi Allah’ın takdiridir” dedi.
ADNAN KURT KİMDİR?
1965 Muş doğumlu. Evli ve 4 çocuk babası. Anadolu Üniversitesi İktisat ve İTÜ Fizik Mühendisliği Bölümü mezunu. Şu anda bilişim sektöründe çalışıyor.