X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Maşukiye Kültür Park’ta Sundurma Çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Maşukiye Kültür Park’ta Sundurma Çalışması

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:58
KARTEPE BELEDİYESİ, KAMU KURUMLARINA, DİNİ TESİSLERE VE EĞİTİM YUVALARINA YÖNELİK DESTEKLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR.
Maşukiye Kültür Park’ta Sundurma Çalışması

Kartepe Belediyesi, kamu kurumlarına, dini tesislere ve eğitim yuvalarına yönelik desteklerine ara vermeden devam ediyor.
Yaklaşan bahar ayları öncesi park ve yeşil alanlardaki bakım çalışmaları kapsamında mescitleri de elden geçiren Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri, Maşukiye Kültür Parkı mescidinde sundurma çalışması yaptı. Kartepe’nin kış turizmine açılan kapısı olarak nitelendirilen Maşukiye girişinde, ilçe halkının hizmetine sunulan Maşukiye Kültür Parkı’ndaki bakım çalışması kapsamında mescid önünde sundurma çalışması yapıldı. Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün 3 kişilik marangozhane ekibi tarafından mescid önünde 30 metrekarelik alanda sundurma çalışması ile vatandaşların olumsuz hava koşullarından korunması sağlandı.
Mescide hava koşullarından etkilenmeden geçiş yapmasının yanı sıra daha fonksiyonel ve estetik bir görünüm de kazandıran çalışma için mahalle sakinleri Kartepe Belediyesi’ne teşekkür ettiler.