X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Üniversite Öğrencileri Emeklievlerini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Üniversite Öğrencileri Emeklievlerini Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ALTERNATİF GELİŞİM KULÜBÜ ÜYESİ 23 ÖĞRENCİ, YAHYA KAPTAN VE TEPEKÖY’DEKİ EMEKLİ EVLERİNE GİDEREK BURADAKİ EMEKLİLERLE SOHBET ETTİLER.KIZILAY ÜYESİ GENÇLER DE YAHYA KAPTAN MAHALLE KONAĞI’NDAKİ EMEKLİLERİ ZİYARETLERİNİ PASTA KESERE
Üniversite Öğrencileri Emeklievlerini Ziyaret Etti

İzmit Belediyesi’nin örnek projelerinden emekli evlerini üniversiteli öğrenciler ile Kızılay üyesi gençler ziyaret etti.
Ayrı ayrı gerçekleşen ziyarette Üniversitesi Alternatif Gelişim Kulübü üyesi 23 öğrenci Yahya Kaptan ve Tepeköy’deki mahalle konakları içerisinde bulunan emekli evlerine giderek buradaki emeklilerle sohbet ettiler. Emeklilerin bulundukları ortamdan oldukça etkilenen üniversiteli öğrenciler” İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı böylesine güzel bir ortamı emeklilere sunduğu için teşekkür ederiz” dediler. Emekliler de kendilerini Türkiye’nin en şanslı emeklileri olduğunu söylediler.
Bu arada Kızılay üyesi gençler de Yahya Kaptan Mahalle Konağı’ndaki emeklileri ziyaret etti. Gençler burada emeklilerle birlikte pasta kesip bir süre sohbet ettiler. Ziyaret, emeklilerin şarkı ve Türküleriyle ayrı bir renk kazandı.