X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Savcı Kiraz’ın İsmi Gebze’de Yaşatılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Savcı Kiraz’ın İsmi Gebze’de Yaşatılacak

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 03:13
GEBZE BELEDİYESİ NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI’NDA, DÜN TERÖRİSTLER TARAFINDAN 5 KURŞUNLA YARALANAN VE ŞEHİT OLAN SAVCI MEHMET KİRAZ’IN İSMİNİN PARKA VERİLMESİ KARARLAŞTIRILDI.
Savcı Kiraz’ın İsmi Gebze’de Yaşatılacak

Gebze Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı’nda, dün teröristler tarafından şehit edilen Savcı Mehmet Kiraz’ın isminin parka verilerek yaşatılması kararı alındı.
Gebze Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı, Gebze Kültür Merkezi’ndeki meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantının başlangıcında dün Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan olaya değinen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Saldırıyı lanetle kınıyorum. Savcımıza Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.
13 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Gebze’nin İstasyon Mahallesi Güney Yanyol Caddesi üzerinde bulunan ve yapımı tamamlanan parka, dün makam odasında 5 kurşunla yaralanan ve ardından şehit olan Savcı Mehmet Kiraz’ın isminin verilmesi kararlaştırıldı. Oy birliği ile karar meclisten geçerken, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Savcımızın ismi Gebze’de yaşayacak” dedi.