X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sapanca Gölü Çevresinde Temizlik Çalışması Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sapanca Gölü Çevresinde Temizlik Çalışması Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:20
KARTEPE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI EKİPLER, SAPANCA GÖLÜ’NE CEPHELİ EŞME SAHİLİ VE GÖL ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ.
Sapanca Gölü Çevresinde Temizlik Çalışması Yapıldı

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Sapanca Gölü’ne cepheli Eşme sahili ve göl üzerinde gerçekleştirdi.
Günü birlik ve uzun soluklu tatilcilerin tercih ettiği turizm merkezleri arasında örnek olmaya aday Kartepe’de piknik ve mesire alanlarına yönelik bakım ve temizlik çalışmaları bahar ayları ile hız kazandı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 7 kişilik mıntıka ekibi ve 2 adet tekne üstü personel, Sapanca Gölü kıyısında ve göl içinde temizlik çalışması yaptı.
Temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Temizlik İşleri Müdürü Sinan Şahin, “Her şey vatandaşlarımızın huzurlu ve sağlıklı ortak yaşam alanlarında hoş vakit geçirmesi için müdürlük olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmekteyiz. Sağlıklı yaşam ve güzel günler için haydi el ele verelim çevremizi temiz tutalım, çocuklarımıza güzel ve temiz dünya bırakalım” dedi.