X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kartepe’ye Geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kartepe’ye Geliyor

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 22:28 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 22:33
SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.)’İN 1444’NCÜ DOĞUM YILI SEBEBİYLE KARTEPE BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENECEK KONFERANSA EĞİTİMCİ YAZAR VEHBİ VAKKASOĞLU KATILACAK.
Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kartepe’ye Geliyor

Sevgili Peygamberimiz (s.a.v.)’in 1444’ncü doğum yılı sebebiyle Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenecek konferansa Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu katılacak.
Kartepe Belediyesi’nin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında düzenleyeceği ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliğinde Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kartepelilerle buluşacak. 15 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 20.00’de Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapılacak etkinlik hakkında konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Sevgi ve Şefkat Peygamberi Hz. Muhammed (s.a.v.) konulu konferansına tüm ilçe halkımızı davet ediyoruz. Kutlu Doğum Haftası ile şefkat ve merhamet peygamberimizi bir kez daha iyi tanıma fırsatı bulacağız. İnanıyorum ki, ona duyulan sevginin sonsuzluğunu görmekten hep birlikte memnuniyet duyacağımızı düşünüyorum. Hz. Peygamber ve Birlikte yaşama ahlakı temasıyla idrak edeceğimiz Kutlu Doğum Haftası etkinliklerimize tüm Kartepeli hemşerilerimi bekliyorum” dedi.