X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Darıca Belediyesinde İltekin Başkan Yardımcılığına Getirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Darıca Belediyesinde İltekin Başkan Yardımcılığına Getirildi

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 12:07
DARICA BELEDİYESİ’NDE BİR SÜREDİR BAŞKAN YARDIMCILIĞINA VEKALET EDEN UFUK ÜNLÜBAŞ’IN YERİNE MECLİS ÜYESİ MUSTAFA İLTEKİN BAŞKAN YARDIMCILIĞI’NA GETİRİLDİ.
Darıca Belediyesinde İltekin Başkan Yardımcılığına Getirildi

Darıca Belediyesi’nde bir süredir başkan yardımcılığına vekalet eden Ufuk Ünlübaş’ın yerine meclis üyesi Mustafa İltekin Başkan Yardımcılığı’na getirildi.
Teknik Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak olan İltekin’e bağlı olacak müdürlükler ise İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü olarak belirlendi.
Mustafa iltekin, 1968 yılında Samsun’un Havza ilçesinde doğdu. Eğitim hayatını ODTÜ inşaat mühendisliği bölümünde tamamlayan İltekin 1992 yılında İhlas Holding İnşaat Grup Başkanlığında 7 yıl proje ve şantiye mühendisi olarak çalıştı. 2001 yılında kendi şirketini kurarak ticari faaliyetlerine devam eden İltekin İngilizce ve Arapça bilmektedir. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Partiden Meclis üyeliğine ikinci kez seçilen İltekin, evli ve 2 çocuk babasıdır.