X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Güzeloğlu, STK Temsilcileri İle Dernek Yöneticilerini Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Güzeloğlu, STK Temsilcileri İle Dernek Yöneticilerini Ağırladı

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 23:31
KOCAELİ VALİSİ HASAN BASRİ GÜZELOĞLU, İLDE FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER İLE SİVİL TOPLUM KURULUŞU TEMSİLCİLERİNİ MAKAMINDA MİSAFİR ETTİ.
Vali Güzeloğlu, STK Temsilcileri İle Dernek Yöneticilerini Ağırladı

Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, ilde faaliyet gösteren dernekler ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerini makamında misafir etti.
Kocaeli’de faaliyet gösteren Şuurlu Öğretmenler Derneği Kocaeli Şubesi, Ayışığı Derneği, Genç Sanayici ve İşadamları Derneği, Kocaeli Bağımsız Denetçi, Mali Müşavirler Derneği, Dernekler Birliği, Samsunlular Derneği, Rizeliler Derneği, Kocaeli İşadamları Derneği, Kocaeli Ülkü Ocakları yönetimi temsilcileri ile U17 Futbol Şampiyonası birincileri ve çeşitli dallarda Türkiye Şampiyonu olan yüzücüler ve Türkiye Yüzme Federasyonu yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyaretlerde dernek ve STK’ların faaliyetleri hakkında Vali Güzeloğlu’na bilgiler veren temsilciler çalışmaları hakkında Vali Güzeloğlu’na bilgiler verdiler. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’da ziyaretlerinden dolayı yöneticilere, temsilcilere ve şampiyon sporculara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.