X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Köşker Yerel Yöneticileri Gezdirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Köşker Yerel Yöneticileri Gezdirdi

  • Giriş Tarihi: 8.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 8.5.2015 23:00
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ’ KAPSAMINDA ‘YEREL YÖNETİMLER GENÇLİK POLİTİKALARI VE UYUŞTURUCU MADDEYLE MÜCADELE’ KONFERANSINA KATILAN BİRLİK ÜYESİ BELEDİYE BAŞKANLARI VE YEREL YÖNETİCİLER TARİHİ KALE VE OSMAN HAMDİ BEY MÜZE EVİNİ GEZDİ.
Başkan Köşker Yerel Yöneticileri Gezdirdi

Sağlıklı Kentler Birliği’ kapsamında ‘Yerel Yönetimler Gençlik Politikaları ve Uyuşturucu Maddeyle Mücadele’ konferansına katılan birlik üyesi belediye başkanları ve yerel yöneticiler tarihi kale ve Osman Hamdi Bey Müze evini gezdi.
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ‘Sağlıklı Kentler Birliği’ programı için Gebze’ye başkanlarına Eskihisar sahilinde hayata geçirilecek macera ve aksiyon parkı hakkında bilgi verdi. Köşker, Körfez Geçiş Köprüsü’nü tanıttı. Eskihisar’ın en önemli tarihi mirası olan tarihi kaleye çıkan konuk başkanlar ve yerel yöneticiler, kaleye gelişlerinde Gebze Belediyesi Mehteran Takımı tarafından karşılandı. Mini konseri dinleyen konuklar daha sonra Türk müzeciliğinin kurucusu ve ressam Osman Hamdi Bey’in müze evini ziyaret etti.
Tarihi kale ve Osman Hamdi Bey Müze Evi ziyaretinin ardından konuk başkanlar düzenlenen tekne turuna katıldı. Eskihisar sahilinde hayata geçirilecek macera ve aksiyon parkı hakkında bilgi verdi. Başkan Köşker, misafirlerine, İzmit Körfezi’nin iki yakasını birleştirecek olan Körfez Geçiş Köprüsü hakkında da bilgilendirdi.