X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Karabacak’tan Kandil Kutlama Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Karabacak’tan Kandil Kutlama Mesajı

  • Giriş Tarihi: 15.5.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 06:54
DARICA BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ KARABACAK MİRAÇ KANDİLİ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLAYARAK TÜM İSLAM ALEMİ’NİN MİRAÇ KANDİLİNİ TEBRİK ETTİ.
Başkan Karabacak’tan Kandil Kutlama Mesajı

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam Alemi’nin Miraç Kandilini tebrik etti.
Bayram ve kandil gibi mübarek günlerin insanlar arasındaki sevgi, saygı ve hoşgörüyü artırmaya vesile olduğunun altını çizen Başkan Karabacak mesajında, “Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed’in (S.A.V.) Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya kutsal yolculuğunu gerçekleştiği ve biz Müslümanlar tarafından Kadir Gecesinden sonra en kutsal gece sayılan bu mübarek gecenin, başta ülkemize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum. 11 ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan bu geceyi tüm İslam Alemi’nin en iyi şekilde idrak ederek geçirmesi ve coğrafyamızda akan kanların durması için Yüce Allah’ın bu geceyi vesile kılmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bu mübarek gecenin, İslam aleminin birlik, ve beraberliğine, tüm dünyanın barış, huzur ve mutluluğuna vesile olmasını, ülkemiz ve insanlık adına hayırlar getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı.