X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP Milletvekili Adayı Tarhan Cumhuriyet Yürüyüşüne Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP Milletvekili Adayı Tarhan Cumhuriyet Yürüyüşüne Katıldı

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 14:56
CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYI TAHSİN TARHAN, 19 MAYIS 1919 GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DARICA’DA YAPILAN CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI.
CHP Milletvekili Adayı Tarhan Cumhuriyet Yürüyüşüne Katıldı

CHP Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Darıca’da yapılan Cumhuriyet Yürüyüşüne katıldı.
Gençlik ve Spor Bayramı’nı Darıca’da kutlamayı tercih eden Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, küçük büyük tüm Darıcalılar’ın akın ettiği kalabalıkla birlikte Cumhuriyet Yürüyüşü’ne katıldı. Yürüyüşün ardından Darıca Cumhuriyet Meydanında bir konuşma yapan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, “Size söz veriyorum. Meclise gittiğimde ilk işim 19 Mayıs’ı yasaklayanlardan hesap sormak, 23 Nisan’ı yasaklayanlardan hesap sormak, Türkiye’nin arazilerini satıp peşkeş çekenlerden hesap sormak ve ilk işim siyasi ahlak yasasını çıkartmak olacaktır. Komşularınıza selam salın. İşsizden, emekliden, öğrenciden yana, üretimden, insan haklarından, adaletten ve demokrasiden yana yeni bir siyaset 7 Haziran’da geliyor. 7 Haziran’da Türkiye’de yeni bir ışık doğacak. Çünkü Anadolu’nun Kemal’i Başbakan olacak. Dürüstler kazanacak, kötüler kaybedecek” dedi.