X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hergeleci İbrahim Er Meydanı’nı Bakıma Alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hergeleci İbrahim Er Meydanı’nı Bakıma Alındı

  • Giriş Tarihi: 10.7.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
KARTEPE BELEDİYESİ EKİPLERİ, HERGELECİ İBRAHİM YAĞLI GÜREŞLERİ'NİN YAPILACAĞI ALANDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLATTI.
Hergeleci İbrahim Er Meydanı’nı Bakıma Alındı

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, bu yıl 12.’si düzenlenecek Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri etkinliğinin açılış ve kapanış törenleri öncesi etkinlik alanını bakıma aldı.
Kartepe Sarımeşe mahallesindeki Hergeleci İbrahim Er Meydanı’nda, Ramazan Bayramı’nın üçüncü günü düzenlenecek yağlı güreş etkinliğinin öncesinde, Kartepe Belediyesi’ne bağlı ekipler temizlik ve bakım çalışmaları başlattı. Yapılacak olan müsabakalarda ise Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, er meydanındaki etkinlik öncesi ve sonrası saha içi ve dışı temizliğinin sağlanması için görevlendirdi.
Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Sinan Şahin, 19 Temmuz Pazar günü düzenlenecek Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri için müdürlük olarak gerekli önlem ve tedbirleri aldıklarını belirtti. Tüm ekibiyle hazır olduğunu belirten Müdür Şahin, “Temizlik çalışmaları kapsamında yol yıkama, süpürme, mıntıka, konteyner tamir boya ve bakım, saha içi ve saha dışı çalışmaları ile bölgenin temizliğini etkinlik öncesi ve sonrası sağlayacağız” dedi.